راینت

امتیازات مولیان

کسب گواهینامه های ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۰۰۰۴ ترمیم مو 

موسسه زیبایی و ترمیم موی مولیان واقع در ساختمان مرکزی پزشکان تهران , در سال گذشته مفتخر به کسب گواهینامه های ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۰۰۰۴ شده است که به ترتیب در جهت حفظ سطح کیفی و در شاخصه های استاندارد جهانی و رضایتمندی مراجعین در زمینه ی مشتری مداری می باشد.

طبیعی بودن و نداشتن عوارض در زمینه ترمیم مو

یکی دیگر از مهمترین امتیازات کلینیک زیبایی و ترمیم مو مولیان در زمینه ی طبیعی بودن موهای ترمیم شده و نداشتن هیچگونه عوارض احتمالی در زمینه ترمیم مو می باشد.

ترمیم مو در رده ی اول (Hair restoration GradeA)

در انستیتو زیبایی مولیان کلیه سفارشات و Skin Base ها درجه یک بوده و تمامی مواد آرایشی و بهداشتی مورد استفاده دارای تاییدیه از F.D.A آمریکا و شرکت ها و برندهای معتبر اروپایی می باشد.

در سالیان اخیر ریزش مو در خانمها و دختران جوان به خصوص دانشجویان بسیار زیاد و فراگیر شده است ،از آنجایی که بیشتر خانمها به علت نگرانیهای بیش از حد در مورد ریزش موهایشان با کسی صحبت نمی کنند ودر اکثر مراسم و حتی میهمانی ها شرکت نمیکنند در واقع به نوعی دچار گوشه گیری و افسردگی می شوند . با روشهای جدید و صددرصد طبیعی که در انستیتو مولیان توسط متخصصین تحصیلکرده وکارآزموده ی ما انجام می شود ،دیگر جای هیچ نوع  نگرانی نیست.در این مجموعه پس از نمونه گیری از موهای شما و میزان  و وسعت ریزش  ، کاشت موی طبیعی به صورت تار به تار توسط متخصصین کمپانیOnrite  بر روی Skin Baseهای ظریفی به قطر یک میلی متر کاشته شده از حالت پذیری بسیار بالایی برخوردارند و قابل رنگ پذیری می باشند ، استفاده از ژل ، تافت ، اتوی مو و سشوار مانعی ندارد و شما میتوانید با هر تراکم وبلندی و رنگ مورد علاقه خود و استفاده از مشاوره های رایگان متخصصین ما به آنچه مد نظرتان است دست یابید.

چنانچه با روشهای جراحی و کاشت ، مزوتراپی ، پی آر پی و قرصها و داروهای مختلف جهت مو دار شدن به نتیجه دلخواه نرسیده اید ، می توانید با استفاده از این شیوه ی ترمیم مو بدون جراحی ،عوارض دارو ،و با استفاده از جدیدترین Skin Baseهای ظریف به موهایی کاملا زیبا با هر درصدی از ریزش موهایتان دست یابید.