راینت

رستنگاه ترمیم مو یا خط رویش ترمیم مو

خدمات و پشتیبانی منظم تیم اتنستیتو زیبایی و ترمیم مو مولیان
1 جولای 2018
کیفیت موهای ترمیم شده چگونه است؟
1 آگوست 2018

یکی از مهمترین ارکان ترمیم موی درجه یک یا حرفه ای , خط رویش آن می باشد.

خط رویش ترمیم مو یا رستنگاه  ترمیم مو باید به گونه ای باشد که هیچگونه خط و مرزی دیده نشود , درست مانند رستنگاه موی طبیعی.

رستنگاه طبیعی مو به نحوی است که ریشه ی مو از ساقه ی مو روشنتر است , موها همه از یک ردیف رشد نکرده اند و با یک بی نظمی خاص , نظمی زیبا و طبیعی به آن بخشیده است.

در کلینیک زیبایی و ترمیم موی مولیان نیز سعی بر آن داشته ایم تا با آزمون و خطاهای متعدد به مکانی دست یابیم که طبیعی ترین رستنگاه مو را برای زیبایی هرچه بیشتر عزیزان به ارمغان آوریم.

تمامی این نظم ها و بینظمی هایی که در این مبحث بیان شد را میتوان در رستگاه موهایی که در کلینیک مولیان ترمیم شده است مشاهده نمود.

حال شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا رستنگاه مو در ترمیم مو از اهمیت بالایی برخوردار است ؟ از آنجایی که رستنگاه مو در بالای پیشانی قرار دارد و در مکانی است که دید افراد در برخورد اول با آن مواجه خواهد شد از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه نباید این قسمت هیچگونه خط و مرزی داشته و با یک خط رویش طبیعی تناقضی داشته باشد.

علاوه بر تار به تار بودن خط رویش ترمیم موی مولیان میتوان به طبیعی بودن و یا همان غیر قابل تشخیص بودن اشاره نمود به نحوی که عزیزان میتوانند به راحتی موهای خود را به هر سمت و سویی که مایلند حالت

بدهند و یا کاملا بالا بزنند بدون آنکه خط و مرزی مشخص گردد.

رستنگاه موهای ترمیم شده به سبک کلینیک مولیان به گونه ای انجام میگردد که انگار موها از داخل پوست سر شخص بیرون آمده , درست مثل موی طبیعی شخص که از ریشه مشخص باشد.

کلینیک مولیان واقع در ساختمان مرکزی پزشکان تهران برای عزیزان یک جلسه مشاوره رایگان ترمیم مو را قرار داده است تا عزیزان با تمامی شرایط کمی و کیفی ترمیم مو با خبر شوند و بتوانند با دید بهتری اقدام نمایند.

کلینیک زیبایی و ترمیم موی مولیان ضامن زیبایی و اعتماد بنفس شما عزیزان می باشد.