راینت

قیمت ترمیم مو یا همان هزینه ترمیم مو ( فصل دوم)

جدید ترین متد جایگزین کاشت مو
18 ژوئن 2018
پرسش و پاسخ های ترمیم مو
23 ژوئن 2018

کلینیک زیبایی و ترمیم موی مولیان مبنای قیمت ترمیم مو یا همان هزینه ی ترمیم مو را , مقدار ریزش موی سر شخص قرار داده است. بدین صورت که عزیزان با میزان ریزش متفاوت هزینه های متفاوتی نیز خواهند داشت.

 

امروزه برای بسیاری از کالاهای موجود و یا خدماتی که در حال ارائه می باشند هزینه های متفاوت و قیمت های مختلفی دیده می شوند که بسیاری از خریداران در این فکر فرو رفته اند که کدام جنس به نسبت قیمت آن مناسب تر می باشد. این تناسب بین کیفیت و قیمت بسیار حائز اهمیت می باشد از آنجایی که خیلی وقت ها پیش آمده که جنسی را گران خریده ایم ولی کیفیت مطلوب را نداشته و یا بالعکس .

 

در حوزه ی ترمیم مو نیز باید تناسب قیمت و کیفیت نیز به صورت تخصصی بررسی گردد چرا که مشاهده شده , خیلی از عزیزان از قیمت ترمیم مو و تناسب آن با کیفیتش اطلاع کافی نداشته اند و با هزینه ی بسیار بالایی در مکان نا معتبر , اقدام به عمل ترمیم مو داشته اند .

 

یکی از مهمترین پارامتر هایی که قیمت ترمیم مو با آن ارتباط مستقیم دارد , جنس موهای ترمیم شده (یا همان کیفیت “متریال ترمیم مو” ) می باشد. چراکه کیفیت ترمیم مو در گرو طبیعی بودن موهای ترمیم مو می باشد .

 

موهای ترمیم شده میتوانند کاملاً طبیعی و یا ترکیبی از موهای طبیعی با در صدی از موهای غیر طبیعی ( الیاف) باشند که در مباحث بعدی به صورت جزئی تر به آن نگاه خواهیم داشت که این موضوع یکی از اصلی ترین مسئله هایی است که میتواند عمر ترمیم مو را مشخص کند.

 

 

بنابر این , میتوانیم با کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص پارامتر هایی که یک ترمیم موی اصلی را با یک ترمیم موی فیک مشخص میکند , به راحتی این کار را انجام دهیم  که در قسمت مطالب مفید وب سیات مولیان و قسمت مقالات می توانید با این پارامتر ها بیشتر آشنا شوید.