راینت
قیمت ترمیم مو یا همان هزینه ترمیم مو ( فصل دوم)
21 ژوئن 2018
مولیان در گوگل مپ
26 ژوئن 2018

در این مبحث میخواهیم به سوالات شما عزیزان که از طریق اینستاگرام مولیان , تلگرام , واتس آپ و دیگر رسانه ها ی انستیتو ترمیم مو مولیان مطرح شد پاسخ دهیم ؟

آیا این روش کاشت موی طبیعی است ؟

روش ترمیم مو مجزا از روش کاشت جراحی می باشد بدین صورت که در  روش ترمیم مو به سبک کلینیک مولیان , بانک مو به صورت کاملاً طبیعی می باشد ولی باتوجه به این موضوع که این روش هیچگونه جراحی , درد

و دوره نقاهت ندارد , مو رشد ندارد ولی بزرگترین مزیت آن این است که از نظر پرپشتی و بلندی و کوتاهی مو محدودیتی وجود ندارد.

آیا بلندی و کوتاهی و یا پرپشتی مو تاثیری در هزینه دارد ؟

قد و حجم موهای ترمیم شده برای آقایان تاثیری روی هزینه ی آن ندارد چراکه تمامی عزیزان بتوانند با هزینه ی مقرون به صرفه عملیات ترمیم مو را به سبک کلینیک مولیان انجام دهند و زیبایی دوچندان چهره ی خود را بدست بیاورند.

میتوانیم بدون تراشیدن موی سر ترمیم مو را به سبک کلینیک مولیان انجام دهیم ؟

پاسخ به این سوال بله است. عزیزان  میتوانند در این روش فقط قسمتهایی از موهایشان که از بین رفته است و یا کم پشت شده است را انجام دهند و نیازی به تراشیدن و کل موهای سر نیست.

آیا بعد از ترمیم مو نیاز به مراجعه بعدی به کلینیک می باشد ؟

پاسخ به این سوال , خیر می باشد.

کلینیک زیبایی و ترمیم مولیان تمامی جوانب امر را برای راحتی و رضایتمندی عزیزانی که از اقسام نقاط کشور برای انجام این روش تشریف می آورد را در نظر داشته است . چرا که نیازی به مراجعه بعدی برای عزیزان

نمی باشد. کلینیک زیبایی و ترمیم مو مولیان یک جلسه مشاوره رایگان ترمیم مو , و بعد از انجام کار آموزش رایگان برای عزیزان در اختیارشان قرار می دهد تا دیگر نیازی به مراجعه بعدی نباشد .

موهای ترمنیم شده چقدر حالت پذیری دارند ؟

موهای ترمیم شده در چند دسته بندی از نظر حجم و تراکم و شکل ظاهری موها ( صاف , مجعد ویا فر ) قرار میگیند و با نظر متخصص و نظر شخصی عزیزان موهایشان ترمیم می گردد.

حالت پذیر بودن یکی از مهمترین امتیازات ویژه کلینیک زیبایی و ترمیم مو مولاین می باشد . چراکه عزیزان میتوانند موهایشان را به هر سمت و سویی کو می خواهند حالت بدهند. الزامی به سشوار زدن نمی باشد ولی میتوانند به راحتی از سشوار , اتو مو و تمامی خالت دهنده ها مثل: تاف مو , موس , برس پیچ ] واکس , پشینت و …. استفاده نمایند و از موهای کاملاً حالت پذیر خود لذت ببرند .

زیبایی و اعتماد بنفس را ما به شما هدیه می دهیم

اعتماد شما , زیبایی شما

کلینیک زیبایی و ترمیم مو مولیان