راینت

کیفیت موهای ترمیم شده چگونه است؟

رستنگاه ترمیم مو یا خط رویش ترمیم مو
21 جولای 2018
ترمیم مو برای هر سن و برای هر سلیقه
14 آگوست 2018

کیفیت موهای ترمیم شده در کلینیک مولیان فقط و فقط از نوع درجه یک و یا first class است به طوری که افراد میتوانند به راحتی موهای خود را به هر سمت و سویی که دوست دارند حالت بدهند و فرم ها و مدل های مخلفی از مو را تجربه کنند. پوست سر شخثص از لابه لای موهای ترمیم شده کاملاً نمایان است به طوری که آب و هوا و اکسیژن تماماً و کاملاً به پوست سر عبور و مرور دارد.

از نظر بلندی و کوتاهی مو هیچگونه محدودیتی وجود ندارد به طوری که عزیزام می توانند موهایی بلند ( حدود ۲۰ سانتی متری داشته باشند و یا حتی اگر اهل کوتاه بودن مو باشند می توانند تا جای ممکن موهای خود را کوتاه کنند و از زیبایی آن لذت ببرند.

استفاده از تمامی حالت دهنده های مو مانند : ژل , تافت, اتو مو , سشوار , مو , اسپر دوفاز , فوم , کراتینه ها و ماسک ها , واکس ها و آدامس مو و … هیچ گونه محدودیتی برای شخص ایجاد نمیکند.

رنگ کردن مو , مش کردن مو و یا حتی هایلایت کردن مو برای اشخاص امکان پذیر است فقط این امر با رعایت نکات آرایشی و بهداشتی برای اشخاص میسر می باشد.

طبیعی بودن خط رویش موهای ترمیم شده به گونه ای است که اطرافیان شما حیرت زده خواهند شد , ابن خط رویش حتی از نزدیک هم قابل تشخیص نمی باشد و هیچ تناقضی با موهای خدادای شخص ندارد , این طبیعی بودن و نداشتن عوارض از امتازات مهم کلینیک مولیان به شمار می رود که از نکات بسیار مهم می باشد که باید به آن توجه کرد.

عزیزانی که از اقسام نقاط کشور و یا کشور های دیگر تشریف می آورند و قصد انجام این روش را در کلینیک مولیان دارند می توانند فقط و فقط با برقرای تماس , نوبت انجام را دریافت نمایند و با هماهنگی قبلی در یک جلسه اقدام به انجام این شیوه در کلینیک ترمیم مو مولیان نمایند. یعنی دیگر نیازی به رفت و آمد های مکرر نمی باشد. کلینیک مولیان برای عزیزانی که از شهرهایی غیر از تهران برای انجام این شیوه تشریف می آورند این تدارک را دیده است که نیازی به ماندن چند روزی و صرف هزینه های گزاف برای اشخاص نباشد و عزیزان بتواند در همان جلسه ی مشاوره اقدام به انجام این روش داشته باشند.

این شیوه برای تمامی دوستان گرامی با هر میزانی از سفیدی مو , هر میزانی از ریزش مو و هر نوع ریزش مو و برای تمامی سنین و سلیقه های مختلف قابل انجام است.