راینت

پرسش و پاسخ

برای رفع بی مویی پیشنهاد شما چیست؟

برای حل بی مویی یا کم مویی ممکن است خیلی از افراد فکر کنند که یک راه بیشتر پیش رو ندارند، به نام کاشت مو, در صورتی که ترمیم مو در انستیتو زیبایی و ترمیم موی مولیان می تواند بهترین گزینه جهت جایگزین کردن موهای از دست رفته باشدکه امروزه از توجه و استقبال زیادی برخوردار است. درضمن این روش کاملا متمایز از روش کاشت مو است همچنین هیچ عارضه یا مشکلی برای فرد ندارد.

آیا دیابتی ها و مبتلایان به فشار خون و کسانی که از رزش سکه ای رنج می برند و بیماران مبتلا به آلوپسی می توانند از این روش ترمیم مو بهره مند شوند؟

کلیه بیماران دیابتی و مبتلایان به فشار خون و بیمارانی که از ریزش موی سکه ای رنج می برند و بیمارن آلوپسی و لیکن پلان نیزمی توانند از این روش استفاده کنند. همچنین در این روش برخلاف جراحی هیچ نوع محدودیتی از نظر تراکم مو وجود ندارد و مراجعان کلینیک ترمیم موی مولیان با هر سن و سلیقه می توانند از موهای کاملا طبیعی و حالت پذیر برخوردار باشند. همچنین در استفاده از ژل، تافت، اتوی مو، سشوار و ... محدودیتی وجود ندارد.

زمان انجام ترمیم مو روی پوست سر شخص چقدر طول می کشد؟

زمان انجام ترمیم مو روی پوست سر با توجه به میزان ریزش موی فرد بین یک تا سه ساعت طول می کشد تا ترمیم مو انجام می شود. بعد از این مرحله یک جلسه آموزش رایگان برای مراجعان مد نظر قرار می دهیم. در موسسه ترمیم موی مولیان دو مورد تضمین می شود؛ طبیعی بودن مو و دیگری نداشتن هیچ گونه عارضه احتمالی است.

آیا با بانک موی کم میتوانم موهایم را ترمیم کنم ؟

بله .در این روش بر خلاف جراحی نیازی به داشتن بانک موی فرد نیست .نمونه ای از سالمترین موی فرد گرفته می شود و پس از ارسال به شعبه مرکزی نزدیکترین نمونه به موی خودتان از نظر جنس ورنگ وبا بهترین فرم دلخواهتان برایتان ترمیم میشود.همچنین ترمیم موهای جو گندمی ( سفید دار)نیز دقیقاً مطابق با میزان و درصد سفیدی موی شخص, برای افراد قابل انجام می باشد.

آیا روش ترمیم درد و خونریزی ودوران نقاهت دارد ؟

خیر.ترمیم مو بدون هیچگونه درد وخونریزی و دوران نقاهت انجام می گیرد وشما بلافاصله می توانید به فعالیتهای روزمره و ورزشی تان بپردازید.

چه کسانی میتوانند از ترمیم مو استفاده کنند؟

کلیه ی خانمها و آقایان وجوانان و میانسالان با هر سن وسلیقه و با هر درصدی از ریزش مو می توانند کاندید روش ترمیم موی مولیان باشند.

شما چه تضمینی در انستیتو مولیان برای ترمیم مو دارید ؟

در انستیتو مولیان 3 تضمین عمده واساسی به مراجعین داده می شود :
1)طبیعی و غیر قابل تشخیص بودن
2)نداشتن هیچگونه عارضه
3)برگشت پذیری
منظور از برگشت پذیری :
امروزه علم در تمامی زمینه ها به سرعت در حال پیشرفت است چنانچه روشهای بهتری در سالهای آینده به عرصه ظهور برسد که شخص بتواند با استفاده از دارو یا هرنوع گرایشی به موهای طبیعی خود دست یابد می تواند به راحتی با دستورالعمل هایی که متخصصین و مشاورین تحصیل کرده ما در اختیارشان قرار می دهند از آن روشها نیز بهره مند گردد.

استحکام موهای ترمیم شده به چه میزان است ؟

میزان فشاری که شما به یک تار موی طبیعی خودتان وارد می آورید تا کنده شود همان میزان فشار اگر به موهای ترمیم شده وارد بیاید تنها یک تار مو کنده می شدود چونکه موها تار به تار کاشته شده اند .

چه محدودیتهایی در ترمیم مو وجود دارد ؟

کلیه فعالیتهایی که اشخاص مودار انجام می دهند شما هم می توانید پس از ترمیم موهایتان به آن فعالیتها بپردازید و به ورزش مورد علاقه تان ادامه دهید .
از آنجایی که ریزش موی سر آثار مخربی بر روح و روان فرد می گذارد وانسان زمانی که موهای خود را از دست می دهد بواقع نیمی از زیبایی چهره نیز پنهان می ماند ،لذا با از دست دادن مو دچار استرس و فشارهای روحی و روانی می شویم . که این معضل می تواند خسارت و صدمات جبران ناپذیری بر روحیه و شادابی و برخوردمان با دیگران بگذارد. طبق آمار گرفته شده از مراجعین اثرات مثبت ترمیم موی سر بر روح وروان را نمی توان نادیده گرفت چرا که مو و زیبایی آن ویترین تمام نمای چهره انسان است .